EZVIZ lauko šviestuvas su kamera CS-EL3 (3WFL, 2.8mm)
search
Prekės Kodas: CSEL33WFL28MM
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Ketvirtadienį, Gegužės 21 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Specifications
  • ModelisCS-EL3
  • Light Parameters
  • Lamp1
  • LEDSMD LED
  • Ryškumas780LM(+/-10%), Adjustablebrightness
  • Spalvos temperatūra3000K-5700K, Adjustablecolor temperature
  • Šviesos kampasHorizon 180°, Vertical140°
  • Atviros šviesos metodasManually, schedule,human-shape detection, vehicle-shape detection
  • IP klasėWeatherproof design
  • Kameros parametrai
  • Maks. rezoliucija3MP(2048*1536)
  • Kameros žiūrėjimo kampas130° (Diagonal), 99°(Horizontal), 71° (Vertical)
  • IR distancijaMax. 15m
  • Apsaugos nuo patekimo laipsnisIP65
  • Vaizdo įrašo parametrai
  • Suspaudimo standartasH.264 / H.265
  • Kadrų dažnisMax. 25 fps, self-adaptiveduring network transmission
  • DNR3D DNR
  • WDRSupports
  • Garso parametrai
  • Garso įvestisBuilt-in Omni-directionmicrophone
  • Garso išvestisBuilt-in loudspeaker
  • Garso kokybėNoise suppression
  • Funkcijos
  • Išmanusis signalasAI Human Detection ,Vehicle Detection ,Vehicle license plate recognition
  • Dviguba antenaSupports
  • Abipusis bendravimas Two-way talkSupports
  • Pagrindinės funkcijosAnti-flicker, dual-stream,heart beat, password protection, watermark
  • Tinklo parametrai
  • Bevielis ryšys2.4GHz and 5GHz Wi-Fi6
  • Tinklo konfigūracijaBT Pairing and APPairing
  • Saugykla
  • Vidinė saugyklaSupports microSD card (Upto 512 GB)
  • Debesų saugyklaEZVIZ Cloud Storage*
  • Pagrindinis
  • Darbinė temperatūra-30°C to 50°C (-20°F to120°F), humidity 95% or less (non-condensing)
  • Sistemos parametrai100V-240V
  • Energijos sunaudojimas25W
  • Produkto dydis60 × 136 × 229.7 mm
  • Pakuotės matmenys310 × 226 × 83 mm
  • Svoris be įpakavimo1.74KG (with package)
  • Rekomenduojamas maitinimo laidasH05RN-F(3x1.0mm²)