Impulsinis maitinimo šaltinis LED 24V 100W 4.2A, IP67, MEAN WELL LPV-100-24
search
Prekės Kodas: MB4.2/24MEANWELL
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Ketvirtadienį, Gegužės 21 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Pagrindinis
  • DC įtampa24V
  • Nominali srovė4.2A
  • Dabartinis diapazonas0 ~ 4.2A
  • Vardinė galia100W
  • Vilnijimas ir triukšmas150mVp-p
  • Įtampos tolerancija±5.0%
  • Linijos reguliavimas±1.0%
  • Apkrovos reguliavimas±2.0%
  • Setup, rise time2000ms, 25ms / 230VAC 2000ms, 25ms / 115VAC
  • Įtampos diapazonas90 ~ 264VAC 127 ~ 370VDC
  • Dažnių diapazonas47 ~ 63Hz
  • Efektyvumas88%
  • Kintamoji srovė1.1A/115VAC 0.7A/230VAC