Impulsinis maitinimo šaltinis LED 24V 150W 6.3A, IP67, MEAN WELL LPV-150-24
search
Prekės Kodas: MBLPV15024
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Pagrindinis
  • ModelisLPV-150-24
  • DC įtampa24V
  • Nominali srovė6.3A
  • Srovės diapazonas0 ~ 6.3A
  • Galia151.2W
  • Įtampos reguliavimo diapazonas27 ~ 35V
  • Ripple & Noise (max.)200mVp-p
  • Įtampos tolerancija±2.0%
  • Linijinė reguliacija±1.0%
  • Apkrovos reguliacija±5.0%
  • Nustatymo ir įsijungimo laikas500ms, 50ms / 230VAC; 500ms, 50ms / 277VAC
  • Sulaikymo laikas (tip.)18ms/230VAC; 20ms/277VAC at full load
  • Įtampos diapazonas180 ~ 305VAC; 254 ~ 431VDC
  • Dažnio diapazonas47 ~ 63Hz
  • Našumas (tip.)89%
  • Kintamoji srovė (tip.)1.7A/230VAC; 1.5A/277VAC
  • Įjungimo srovė (tip.)Cold start 60A (tw=900μs measured at 50% Ipeak) at 230VAC
  • Leakage Current0.25mA / 240VAC
  • Viršįtampos apsaugaShut down output voltage, re-power on to recover
  • Įtampos atlaikymasI/P-O/P: 3KVAC
  • Izoliacijos varžaI/P-O/P: >100M Ohms / 500VDC / 25°C / 70% RH
  • Darbinė temperatūra-25 ~ +65°C (Refer to "Derating Curve")
  • Atsparumas drėgmei20 ~ 90% RH non-condensing
  • Sandėliavimo temperatūra ir drėgmė-40 ~ +80°C, 10 ~ 95% RH non-condensing
  • Temp. Coefficient±0.03%/°C (0 ~ 50°C)
  • Vibracija10 ~ 500Hz, 2G 10min./1cycle, 60min. each along X, Y, Z axes