Impulsinis maitinimo šaltinis LED 60W 12V 5A IP67, dimeriuojamas, Mean well XLG-75-12-A
search
Prekės Kodas: MWXLG7512A
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Ketvirtadienį, Gegužės 21 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Bendra informacija
  • ModelisXLG-75-12-A
  • Nuolatinė įtampa12V
  • Nominali srovė5A
  • Current Adjustment Range2.5 ~ 5A (adjustable via built-in potentiometer)
  • Nominali galia60W
  • Įtampos diapazonas8.4 ~ 12V
  • Constant Current Region13 ~ 19V
  • Rizės ir triukšmas (maks.)150mVp-p
  • Įtampos paklaida±3.0%
  • Linijinė reguliacija±0.5%
  • Krovos reguliacija±2%
  • Naudingumo koeficientas (tip.)89%
  • AC Input Range100 ~ 305VAC; 142 ~ 431VDC
  • Kintamosios srovės stipris (tip.)1.0A / 115VAC; 0.45A / 230VAC; 0.38A / 277VAC
  • Įjungimo srovė (tip.)50A at 230VAC (cold start)
  • Galios faktoriusPF ≥ 0.97 / 115VAC, PF ≥ 0.95 / 230VAC, PF ≥ 0.92 / 277VAC (at full load)
  • Total Harmonic Distortion (THD)<10% (@ load ≥ 50% for 115/230VAC; ≥ 75% for 277VAC)
  • Nustatymo, pakilimo laikas500ms, 100ms / 230VAC; 1200ms, 100ms / 115VAC
  • Išlaikymo laikas10ms / 230VAC; 10ms / 115VAC
  • Energijos suvartojimas be apkrovos<0.5W
  • Viršįtampio apsauga13 ~ 19V, shut down output, re-power on to recover
  • Over Current Protection110 ~ 160%, hiccup mode, auto recovery
  • Short Circuit ProtectionHiccup mode, auto recovery
  • Over Temperature ProtectionShut down output, re-power on to recover
  • Darbinė temperatūra-40 ~ +80℃ (Tcase)
  • Max. Case Temperature90℃
  • Darbinė drėgmė20 ~ 95% RH non-condensing
  • Laikymo temperatūra ir drėgmė-40 ~ +80℃; 10 ~ 95% RH
  • Temperatūros koeficientas±0.03%/℃ (0 ~ 60℃)
  • Vibracija10 ~ 500Hz, 5G 12min./1cycle, 72min. total (X, Y, Z axes)