Bevielis lauko judesio jutiklis Ajax MotionProtect Outdoor 38197.33.WH1 (balta)
search
Prekės Kodas: AJMOTIONPOUTDOORW
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Ketvirtadienį, Gegužės 21 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Bendravimas
  • Dažnių juostos866.0–866.5 MHz 868.0–868.6 MHz 868.7–869.2 MHz 905.0–926.5 MHz* 915.85–926.5 MHz 921.0–922.0 MHz, Depends on the sales region., * Certified according to UL/ULC standards.
  • Maksimali efektyvi spinduliuojama galia (ERP)up to 20 mW, Automatic power control to reduce power consumption and radio interference.
  • Radijo signalo moduliacijaGFSK
  • Dažnių šuoliaiTo prevent radio interference and jamming., Learn more
  • Aptikimas
  • Jautrūs elementai2 × PIR sensor
  • Judėjimo aptikimo kampaihorizontal — 90° vertical — N/A
  • Jautrumas3 levels, Adjusted by PRO or user with admin rights in the Ajax app.
  • Netikro pavojaus signalo prevencijaLISA SmartDetect, Software algorithms.
  • Temperatūros kompensacijaEffective motion detection at temperatures from −13 °F to 140° F.
  • Apsauga nuo sabotažo
  • Apsauga nuo klastojimodevice authentication
  • Apsauga nuo užmaskavimodetects attempts to block the detector view, Learn more
  • Pagrindinis maitinimo šaltinis
  • Baterija2 × CR123A, Pre-installed.
  • Tipastype C
  • Apskaičiuotas baterijos veikimo laikasup to 5 years, Learn more
  • Detektoriaus darbinės įtampos diapazonas2.1−3.3 V⎓
  • Nominali detektoriaus darbinė įtampa3 V⎓
  • Ramioji detektoriaus srovės sąnaudos esant nominaliai įtampai79 μA
  • Maksimali detektoriaus srovės sąnaudos esant nominaliai įtampai58.8 mA
  • Pilna baterijos talpa3,200 mAh, Capacity of each battery is 1,600 mAh.
  • Maža baterijos įtampa2.5 V⎓
  • Mažos baterijos atsigavimo įtampa2.7 V⎓
  • Galutinė baterijos įtampa2.1 V⎓, Device is switched off.
  • Galutinė baterijos talpa480 mAh
  • GamintojasHuiderui, UL listed.
  • Papildomas maitinimo šaltinis
  • External supply’s operating voltage5−28 V⎓, from 200 mA, The batteries serve as a backup when external power supply is connected.
  • Korpusas
  • Matmenys7.2″ × 2.76″ × 2.56″
  • Svoris11.36 oz
  • Drėgmėup to 95%, Humidity of up to 93% is certified according to UL/ULC standards.