Akumuliatorius Ultracell UCG100-12 (100Ah, 12V)
search
Prekės Kodas: AU100/12
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Pagrindinis
  • SerijaGeneral Series
  • Nominali įtampa12V
  • Nominali talpa (20 HR)100Ah
  • Standartinis terminalasF10
  • Neprivalomas terminalasF11
  • Talpyklos medžiaga – standartinė parinktisABS
  • Talpyklos medžiaga – antipireno parinktis (FR)ABS (UL94:VO)
  • Maksimali iškrovimo srovė1200A (5s)
  • Vidinis pasipriešinimasApprox 5mΩ
  • Darbo sąlygos (temperatūra)Discharge -15 50°C, Charge 0 40°C, Storage-15 ~ 40°C
  • Dizainas 20°C temperatūroje10 Years