Belaidis LAN perdavimas (Bridge) Ruijie RG-EST100-E (2.4 GHz, 500m, 2 vnt.)
search
Prekės Kodas: RUIJIERGEST100E
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Ketvirtadienį, Gegužės 21 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Pagrindinis
  • Radijo dizainas2.4 GHz Single-Band Dual-Stream
  • Darbinis dažnių diapazonas802.11b/g/n: 2.400~2.483GHz
  • PoliariškumasHorizontal: 70°, Vertical: 70°
  • Erdviniai srautai2x2, MU-MIMO
  • Maksimalus pralaidumasUp to 300 Mbps at 2.4 GHz
  • IP klasėIP55
  • MontavimasWall-mounted/ Pole-mounted
  • Perdavimo protokolasIEEE 802.11b/g/n
  • AntenaDirectional antennas, 8 dBi
  • Tiltavimo atstumas500m (recommended)
  • Atmintis/Flešas64 MB/8 MB
  • Maksimali perdavimo galia≤100 mW(20 dBm) (adjustable)
  • Apsauga nuo žaibo6kV