IP kamera bullet HiLook IPC-B120HA-LU F2.8
search
Prekės Kodas: TVKIPIPCB120HF28
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Kamera
  • Sensorius1/2.9" Progressive Scan CMOS
  • Maks. rezoliucija1920 × 1080
  • Min. apšvietimasColor: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux with IR
  • Užrakto greitis1/3 s to 1/100,000 s
  • Day & NightIR cut filter
  • Kampo keitimasPan: 0° to 360°,tilt: 0° to 90°,rotate: 0° to 360°
  • Lęšis
  • Lęšio tipasFixed focal lens, 2.8 and 4 mm optional
  • Focal Length & FOV
    2.8 mm, horizontal FOV 103°, vertical FOV 56°, diagonal FOV 121°
    4 mm, horizontal FOV 83°, vertical FOV 44°, diagonal FOV 99°
  • Lęšio montavimasM12
  • Rainelės tipasFixed
  • DiafragamaF1.6
  • DORI
  • DORI
    2.8 mm, D: 45 m, O: 18 m, R: 9 m, I: 4 m
    4 mm, D: 56 m, O: 22 m, R: 11 m, I: 5 m
  • Apšvietimas
  • Papildomo apšviešimo tipasIR,White Light
  • Papildomo apšvietimo diapazonasUp to 30 m
  • Išmanus papildomas apšvietimasYes
  • IR bangos ilgis850 nm
  • Vaizdas
  • Pagrindinis srautas
    50 Hz: 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720)
    60 Hz: 30 fps (1920 × 1080, 1280 × 720)
  • Antrinis srautas
    50 Hz: 25 fps (640 × 480, 640 × 360)
    60 Hz: 30 fps (640 × 480, 640 × 360)
  • Vaizdo suspaudimas
    Main stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264,
    Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG
  • Vaizdo bitų greitis32 Kbps to 8 Mbps
  • H.264 tipasBaseline Profile,Main Profile,High Profile
  • H.265 tipasMain Profile
  • Bitų greičio kontrolėCBR,VBR
  • Region of Interest (ROI)1 fixed region for main stream
  • Garsas
  • Garso tipasMono sound
  • Pašalinių garsų šalinimasYes
  • Garso atrankos dažnis8 kHz/16 kHz
  • Garso suspaudimasG.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC
  • Internetas
  • Tiesioginis vaizdo žiūrėjimasUp to 6 channels
  • APIOpen Network Video Interface (Profile S, Profile T),ISAPI,SDK
  • ProtokolaiTCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP
  • User/Host
    Up to 32 users
    3 user levels: administrator, operator, and user
  • KlientasiVMS-4200,HiLookVision
  • Naršyklė
    Plug-in required live view: IE 10, IE 11,
    Local service: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+
  • Nuotrauka
  • Wide Dynamic Range (WDR)Digital WDR
  • SNR≥ 52 dB
  • Diena/Naktis režimasDay,Night,Auto,Schedule
  • Nuotraukų pagražinimasBLC,HLC,3D DNR
  • Privatumo kaukė4 programmable polygon privacy masks
  • Sąsaja
  • Interneto sąsaja1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port
  • Įmontuotas mikrofonasYes
  • Funkcijos
  • SąsajaUpload to FTP,send email,notify surveillance center,trigger capture
  • Pagrindinis
  • Sistemos parametrai
    12 VDC ± 25%, 0.4 A, max. 5 W,Ø5.5 mm coaxial power plug,reverse polarity protection,
    PoE: IEEE 802.3af, Class 3, max. 6.5 W
  • MedžiagaMetal & Plastic
  • Dydis184.1 mm × 66 mm × 69.1 mm (7.3" × 2.6" × 2.7")
  • Pakuotės dydis216 mm × 121 mm × 118 mm (8.5" × 4.8" × 4.6")
  • SvorisApprox. 265 g (0.6 lb.)
  • Svoris su įpakavimuApprox. 495 g (1.1 lb.)
  • Sandėliavimo sąlygos-30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing)
  • Darbo sąlygos-30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F). Humidity 95% or less (non-condensing)