Dahua Dome IPC-HDW5541T-ZE-27135-S3 2.7–13.5mm (Balta, 5MP, 114°–32°, IR+LED 50m, IP67, IK10, ePoE)
search
Prekės Kodas: DAHIPCHDW5541TZES3
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Vaizdo jutiklis 1/2.7" CMOS
  • Maks. rezoliucija 2960 (H) × 1668 (V)
  • ROM 4 GB
  • RAM 1 GB
  • Skenavimo sistema Progressive
  • Elektroninio užrakto greitis Auto/Manual 1/3 s–1/100,000 s
  • Min. apšvietimas 0.0009 Lux@F1.5(Color, 30IRE)0.0005 Lux@F1.5(B/W, 30IRE)0 lux (Illuminator on)
  • Signalo ir triukšmo santykis >56 dB
  • Apšvietimo atstumas Up to 40 m (131.23 ft) (IR)
  • Apšvietimo valdymas Auto;Manual
  • Apšvietimo skaičius 2 (IR LED)
  • Kampo keitimas Pan: 0°–360°Tilt: 0°–78°Rotation: 0°–360°
  • Objektyvo tipas Motorized vari-focal
  • Lęšio montavimas φ14
  • Židinio nuotolis 2.7 mm–13.5 mm
  • Maksimali diafragma F1.5
  • FOV H: 114°–32°; V: 58°–17°; D: 138°–36°
  • Diafragmos valdymas Auto
  • Artimiausias fokusavimas 0.8 m (2.62 ft)
  • Išmanus objektų aptikimas Smart abandoned object; smart missing object
  • SMD SMD 3.0
  • AI SSA Yes
  • Šilumos žemėlapis Yes
  • Vaizdo suspaudimas H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG (Only supported by the sub stream)
  • Išmanusis kodekas Smart H.265+; Smart H.264+
  • AI kodavimas AI H.265; AI H.264
  • Srauto pajėgumas 4 streams
  • Bitų dažnio valdymas CBR/VBR
  • Vaizdo bitų greitis H.264: 32 kbps–16384 kbps; H.265: 12 kbps–11776 kbps
  • Diena/naktis Auto(ICR)/Color/B/W
  • BLC Yes
  • HLC Yes
  • WDR 120 dB
  • Scene Self-adaptation (SSA) Yes
  • Baltos spalvos balansas Auto; natural; street lamp; outdoor; manual; regional custom
  • Stiprinimo valdymas Auto
  • Triukšmo mažinimas 3D NR
  • Judesių aptikimas OFF/ON (4 areas, rectangular)
  • Intereso sritis Yes (4 areas)
  • Vaizdo stabilizavimas Electronic Image Stabilization (EIS)
  • Rūko šalinimas Yes
  • Vaizdo pasukimas 0°/90°/180°/270° (Support 90°/270° with 4M (2688 × 1520) resolution and lower)
  • Veidrodis Yes
  • Privatumo maskavimas 8 areas
  • LDC Yes
  • Integruotas mikrofonas Yes
  • Garso suspaudimas G.711a; G.711Mu; PCM; G.726; G.723
  • Tinklo prievadas RJ-45 (10/100 Enhancement Base-T)
  • SDK ir API Yes
  • Suderinamumas ONVIF (Profile S/Profile G/Profile T/Profile M); CGI
  • Naudotojas/prievadas 20 (Total bandwidth: 80 M)
  • Saugykla FTP; SFTP; Micro SD card (support max. 1 TB); NAS
  • Naršyklė IE: IE 9 and laterChrome: Chrome 102 and laterFirefox:Firefox 88 and later
  • Valdymo programinė įranga SmartPSS Lite; DSS; DMSS
  • Mobilioji programa iOS; Android
  • Maitinimas 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE
  • Energijos sunaudojimas Basic: 3.7 W (12 VDC); 4.8 W (PoE)Max. (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 7 W (12 VDC); 8.5 W (PoE)
  • Darbo sąlygos (temperatūra) –30 °C to +60 °C (–22 °F to +140 °F)
  • Darbo sąlygosdrėgmė ≤95%
  • Sandėliavimo sąlygos temperatūra –40 °C to +60 °C (–40 °F to +140 °F)
  • Sandėliavimo sąlygos drėgmė 10%–95% (RH), non-condensing
  • Apsauga IP67
  • Korpuso medžiagas Metal
  • Produkto matmenys Φ122.0 mm × 108.3 mm (4.8" × Φ4.26")