Gnybtas OTL300 1x95-300mm2 Morek MAA1300A10 (pilka)
search
Prekės Kodas: MOREKOTL3001P
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Ketvirtadienį, Gegužės 21 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Pagrindinis
  • SpalvaPilka
  • Laido rūšisAl/Cu
  • Skerspjūvis min. (mm²)95
  • Skerspjūvis maks. (mm²)300
  • Įvesties laidas min. (mm²)95
  • Įvesties laidas maks. (mm²)300
  • Išėjimo laidas min. (mm²)95
  • Išėjimo laidas maks. (mm²)300
  • Jungčių skaičius2
  • Nominali srovė (A)490 (Cu) / 440 (Al)
  • Nominali įtampa (V)1000 V AC / 1500 V DC
  • Darbinė temperatūra (°C)-25 ÷ +80
  • MedžiagaAlavuotas aliuminis, poliamidas PA66
  • Montavimo būdasDIN bėgelis, varžtas
  • Prekės plotis (mm)44
  • Prekės ilgis (mm)122
  • Prekės aukštis (mm)71
  • Prekės svoris (g)332
  • ScrewHex 8
  • The length of the uninsulated conductors (mm)40
  • Užveržimo sukimo momentas (Nm)30 Nm (95 - 150 mm²) 60 Nm (185 - 300 mm²)