Gnybtas OTL50 1x1.5-50mm2 Morek MAA1050B10 (mėlynas)
search
Prekės Kodas: MOREKOTL50M
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  • Pagrindinis
  • SpalvaMėlyna
  • ScrewHex 5
  • Užveržimo sukimo momentas (Nm)1,5 Nm (1,5 - 2,5 mm²)5 Nm (4 - 10 mm²)10 Nm (16 - 50 mm²)