Gnybtas OTL50 1x1.5-50mm2 Morek MAA1050A10 (pilkas)
search
Prekės Kodas: MOREKOTL50P
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Pagrindinis
  • SpalvaPilka
  • Laido rūšisAl/Cu
  • Skerspjūvis min. (mm²)1,5
  • Skerspjūvis maks. (mm²)50
  • Įvesties laidas min. (mm²)1,5
  • Įvesties laidas maks. (mm²)50
  • Išėjimo laidas min. (mm²)1,5
  • Išėjimo laidas maks. (mm²)50
  • Jungčių skaičius2
  • Nominali srovė (A)160 (Cu) / 145 (Al)
  • Nominali įtampa (V)1000
  • Darbinė temperatūra (°C)80
  • MedžiagaAlavuotas aliuminis, poliamidas PA66
  • Montavimo būdasDIN bėgelis
  • Prekės plotis (mm)18
  • Prekės ilgis (mm)50
  • Prekės aukštis (mm)43
  • Prekės svoris (g)30
  • ScrewHex 5
  • Užveržimo sukimo momentas (Nm)1,5 Nm (1,5 - 2,5 mm²)5 Nm (4 - 10 mm²)10 Nm (16 - 50 mm²)