EZVIZ Išmanus kištukinis lizdas CS-T30-10B-EU
search
Prekės Kodas: CST3010BEU
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Tinklas
  • StandartasIEEE802.11 b/g/n, 2.4 GHz
  • Wi-Fi suporavimasAP Pairing
  • Funkcijos
  • Nuotolinis valdymasSupports
  • LaikmatisSupports
  • Skaičiavimo režimasSupports
  • Rankinis režimasSupports
  • Amazon Alexa and Google Home valymas balsuSupports
  • Elektros sunaudojimo statistikaSupports
  • Parametrai
  • Išėjimo srovėMax. 10A
  • Išėjimo galiaMax. 2300W
  • Įsijungimo laikas
  • Didžiausias pradinis įsijungimo laikas30s
  • Pagrindinis
  • PagrindinisHigh temperature flame retardant material
  • Darbo sąlygos (temperatūra)0℃ to 40℃ (32°F to 104°F)
  • Darbo sąlygos (drėgmė) 80% or less
  • MaitinimasAC 125V
  • Elektros energijos sunaudojimasRecessed Less than 1 kWh per month fixture
  • Dydis74 x 38 x 53 mm (2.91 x 1.50 x 2.09 inch)