Kabelio nužievintojas KNIPEX 12 62 180 (0.2–6mm, 180mm)
search
Prekės Kodas: KNIPEX1262180
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Specifikacijos
  • Article No.12 62 180
  • EAN4003773054573
  • Svoris151 g
  • Matmenys180 x 75 x 21 mm
  • Atitinka REACH reikalavimusdoes not contain SVHC
  • Atitinka RoHS reikalavimusnot applicable
  • Izoliacijos nuėmimo talpa kvadratiniais milimetrais0.2 — 6.0 mm²