Kietasis diskas SEAGATE Skyhawk ST12000VE003 12TB
search
Prekės Kodas: XKD12SEAGATEST12
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Bendra
  • Talpa12TB
  • Standartinis modelio numerisST12000VE003
  • SąsajaSATA 6Gb/s
  • Įrašymo technologijaCMR
  • Disko konstrukcijaHelium
  • Palaikomi diskų lizdaiUnlimited
  • AI kanalai32
  • AI realaus laiko fiksavimo įvykiai/sekUp to 120
  • AI realaus laiko palyginimo įvykiai/sekUp to 96
  • Palaikomos HD kamerosUp to 64
  • RV jutikliaiYes
  • Maksimalus duomenų perdavimo greitis (MB/s)285/272
  • Kešas (MB)512MB
  • Atsparus korozijaiYes
  • Pakrovimo/iškrovimo ciklai600,000
  • Maksimali neatkuriamų skaitymo klaidų norma1 per 10E15
  • Veikimo valandos per metus8760
  • Darbo krūvio normos riba (WRL)550TB/year
  • Vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF)2,500,000 hours
  • Paleidimo srovė, tipinė (12V, A)2.0A
  • Vidutinė skaitymo/rašymo galia (W)7.8W
  • Vidutinė budėjimo galia (W)5.3W
  • Budėjimo/miego režimo tipinė galia (W)1.3/1.3W
  • Įtampos tolerancija (5V)±5%
  • Įtampos tolerancija (12V)±10%
  • Darbinė temperatūra (aplinkos, min °C)5°C
  • Darbinė temperatūra (diske nurodyta, maks. °C)65°C
  • Budėjimo temperatūra (aplinkos, min °C)-40°C
  • Aukštis (mm/col., maks.)26.11mm/1.028in
  • Plotis (mm/col., maks.)101.85mm/4.01in
  • Gylis (mm/col., maks.)146.99mm/5.787in