16 prievadų, 16 PoE komutatorius UTEPO UTP3-GSW1604TS-P200
search
Prekės Kodas: SWITCHUTP3GSW1604TSP200
ModelisUTP3-GSW1604TS-P200
Downstream jungtys16* 10/100/1000Base-T(16 Ports PoE)
Uplink jungtys2*10/100/1000Base-T and 2*1000Base-X(SFP)
Tinklo standartaiIEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3X
Pajėgumas40/56/56Gbps
Pralaidumas28/42/42Mpps
VeikimasStore and Forward
Atminties buferis4M
MAC lentelė8K
PoE Standartai802.3af/at(PSE)
PsE TipasEnd-span
Pajungimas1/2(+),3/6(-)
PoE maitinimo išvestis54V DC, 30 watts max
PoE suvartojimas170 watts max
Veikimo rėžimasDefault:All ports can communicate with each other
VLAN: 1. Downlink ports only communicate with uplink ports;
2. Restrain network storm under 2Mbps
Apsauga nuo žaibo6KV Execute:IEC61000-4-5
ESD6KV Contact discharge
8KV Air discharge
Execute: IEC61000-4-2
Maitinimas100~240V AC?50/60Hz
Energijos suvartojimas<200W(Including PoE)
Veikimo temperatūra0℃~40℃
Santykinis oro drėgnumas5%-95%
Išmatavimai442mm×285mm×44.5mm