10 prievadų, 8 PoE prievadų kartototuvas UTEPO UTP3-GSW0802S-MTP150
search
Prekės Kodas: SWITCHUTP3GSW0802SMTP150
Modelis
UTP3-GSW0802S-MTP150
Downlink prievadai
8*10/100/1000Base-T RJ45 ports (PoE)
Uplink prievadai
2*1000Base-X SFP ports (Mini-GBIC)
Konsolė
1* Console port (RJ45 to R232)
WEB IP
Default IP: 192.168.1.200
Username:admin / Password:admin
Mygtukas
Reboot: short press
Reset: keep pressing at 5s or more
Standartai
Perdavimų pajėgumas
20Gbps / non-blocking
Paketų perdavimo greitis
14.9Mpps
Paketų buferis
4Mbit
MAC adresų lentelė
8K
Jumbo paketas
10K bytes
PoE standartai
IEEE802.3af/at(PSE)
PoE linijų poros
1/2(+),3/6(-)
PoE išvesties galia
54V DC , Output PoE power for single port ≤30W,Max PoE power budget≤135W
Atsparumas įtampai
6KV Per: IEC61000-4-5
ESD atsparumas
6KV Contact charge / 8KV Air charge
Per: IEC61000-4-2
Įvesties galia
100~240VAC 50/60Hz,Auto-sensing
Energijos suvartojimas
≤150W( Including PoE)
Darbinė temperatūra
-10-50℃
Laikymo temperatūra
-40-85℃
Atsparumas drėgmei
5%-95% (No-condensation)
Matmenys(L*W*H)
194mm*180mm*44.5mm