4 prievadų, 4 PoE komutatorius UTEPO UTP3-SW04-TP60
search
Prekės Kodas: SWITCHUTEPOUTP3-SW04-TP60
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Ketvirtadienį, Gegužės 21 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
Power Supply
Power Adaptor
Voltage Range
DC 48V~54V
Power Consumption
60W
Speed
1~4 port: Default: 10/100Mbps; CCTV: 10Mbps; UPLINK: 100Mbps
Transmission Distance
1~4 Ports: 0~100m (Default),CCTV: 250m,Uplink: 100m
Ethernet Standard
IEEE 802.3/802.3u/IEEE802.3 af/IEEE802.3at
Backplane
1.5G
Packet Forwarding Rate
0.89Mbps
MAC
2K
Power Light
1pcs (Red)
Ethernet Port Light
2pcs (Yellow& Green) on RJ45, Yellow Indicates PoE, Green Indicates Link/Act
Surveillance Mode light
1pcs(Green), Green Indicates CCTV Mode is initiated
EFT
Level 2   Per: IEC6 1 000-4-4
ESD
Level 3   Per: IEC6 1 000-4-2
Operation Temperature
0℃~55℃
Storage Temperature
-40℃~85℃
Humidity(non-condensing)
0~95%
Dimensions(LxWxH)
135mm×85.6mm×27mm