4 prievadų, 4 PoE komutatorius UTEPO UTP3-SW04-TP60
search
Prekės Kodas: SWITCHUTEPOUTP3-SW04-TP60
Power Supply
Power Adaptor
Voltage Range
DC 48V~54V
Power Consumption
60W
Speed
1~4 port: Default: 10/100Mbps; CCTV: 10Mbps; UPLINK: 100Mbps
Transmission Distance
1~4 Ports: 0~100m (Default),CCTV: 250m,Uplink: 100m
Ethernet Standard
IEEE 802.3/802.3u/IEEE802.3 af/IEEE802.3at
Backplane
1.5G
Packet Forwarding Rate
0.89Mbps
MAC
2K
Power Light
1pcs (Red)
Ethernet Port Light
2pcs (Yellow& Green) on RJ45, Yellow Indicates PoE, Green Indicates Link/Act
Surveillance Mode light
1pcs(Green), Green Indicates CCTV Mode is initiated
EFT
Level 2   Per: IEC6 1 000-4-4
ESD
Level 3   Per: IEC6 1 000-4-2
Operation Temperature
0℃~55℃
Storage Temperature
-40℃~85℃
Humidity(non-condensing)
0~95%
Dimensions(LxWxH)
135mm×85.6mm×27mm