4 prievadų, 4 PoE komutatorius UTEPO UTP1-GSW0401-TP60
search
Prekės Kodas: SWITCHUTP3GSW0401T60
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
Downlink jungtys
4x10/100/1000Base-T(PoE)
Uplink jungtys
1x 10/100/1000Base-T
Tinklo standartai
IEEE 802.3/IEEE802.3u/IEEE802.3ab/IEEE802.3x
Pajėgumas
10Gbps
Duomenų perdavimo sparta
7.44Mpps
Keitimo tipas
Storage&Fowarding
MAC adresų sąrašas
2K
PoE Standartas
802.3af/at(PSE)
PoE rėžimas
End-span
PoE maitinimas
1/2(+),3/6(-)
PoE išvestis
Single PoE Output≤30W(54V DC), Whole machine PoE output≤60W
CCTV rėžimas
Downlink ports only communicate with uplink ports
Apsauga nuo žaibo
6KV : IEC61000-4-5
ESD apsauga
Contact discharge 6K, Air discharge 8KV, Per: IEC61000-4-2
Įtampos įvestis
DC 48V~57V
Energijos suvartojimas
5W
Veikimo temperatūra
-10℃~+55℃
Laikymo temperatūra
-40℃~+85℃
Santykinis oro drėgnumas
5%-95%(Non-condensing)
Išmatavimai (LxWxH)
135mm×85.6mm×27mm