18 prievadų, 16 PoE komutatorius UTEPO UniFi USW-16-POE-EU
search
Prekės Kodas: SWITCHUSW16POEEU
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Pagrindinis
  • Dydis442 x 200 x 44 mm (17.4 x 7.9 x 1.7")
  • SvorisWithout mounting brackets: 2.8 kg (6.2 lb), With mounting brackets: 2.9 kg (6.4 lb)
  • Korpuso medžiagaSGCC steel
  • Valdymo sąsajaEthernet In-Band
  • Tinklo sąsaja(16) GbE RJ45 ports, (2) 1G SFP ports
  • PoE sąsaja(8) PoE/PoE+ (Pins 1, 2+; 3, 6-)
  • Bendra neblokuojama pralaidumo18 Gbps
  • Perjungimo ir persiuntimo pajėgumas36 Gbps
  • Persiuntimo greitis26.78 Mpps
  • Maitinimo metodasUniversal input, 100—240V AC, 50/60 Hz
  • MaitinimasAC/DC, internal, 60W
  • Palaikoma įtampos diapazonas100—240V AC
  • Maksimalus energijos suvartojimas18W (Excluding PoE output)
  • Total available PoE42W
  • Maksimali PoE galia per prievadą pagal PSEPoE+: 32W
  • Įtampos diapazonas PoE režimePoE: 44—57V, PoE+: 50—57V
  • ES/EMP apsaugaAir: ± 16kV, contact: ± 12kV
  • LCM ekranas(1) 1.3" touchscreen
  • MygtukasFactory reset
  • Smūgis ir vibracijaETSI300-019-1.4 Standard
  • Darbinė aplinkos temperatūra-5 to 40° C (23 to 104° F)
  • Aplinkos drėgmė10 to 90% noncondensing