Dahua 16 prievadų komutatorius PFS4218-16ET-240-V3
search
Prekės Kodas: DAHPFS421816ET240V3
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Pagrindinis
  • SluoksnisLayer 2
  • ValdomasYes
  • Perjungimo talpa8.8 Gbps
  • Paketų persiuntimo greitis5.36 Mpps
  • Paketų buferinė atmintis2.75 Mbit
  • MAC lentelės dydis4K
  • Bendravimo standartasIEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z
  • Standartinis maitinimo šaltinisYes
  • PoE Yes
  • Eternetinis Prievadas16
  • Optinis prievadas2
  • Eternetinio prievado greitis100 Mbps
  • Optinio prievado greitis1 Gbps
  • DerinimasConsole × 1
  • Maitinimas100V–240V AC
  • Darbo sąlygos (temperatūra)–10 °C to +55 °C (14 °F to 131 °F)
  • Darbo sąlygos (drėgmė)10% RH–90% RH
  • Energijos sunaudojimasIdling: 10W, Full load: 240W
  • PoE standartasIEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE, IEEE802.3bt
  • PoE biudžetasPort 1-2 ≤ 90W, Port 3-16 ≤ 30W, total ≤ 240W
  • PoE išdėstymas1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
  • Ilgo nuotolio PoE perdavimas250 m long-distance power supply
  • Spanning Tree protokolasIEEE 802.1d (STP), 802.1w (RSTP)
  • VLANIEEE802.1q Standard VLAN
  • Nuorodų agregavimasStatic, LACP
  • Prievado atvaizdavimasOne-to-one, multiple-to-one
  • Daugiakryptis transliavimasIGMP snooping based on port
  • DHCPDHCP client
  • Paslaugų kokybė (QoS)High and low priority, WRR, 802.1P, DSCP, Priority based on protocol
  • ESDAir discharge: 8kV, Contact discharge: 6kV
  • Apsauga nuo žaiboCommon mode: 4kV, Differential mode: 2kV
  • Dydis440 mm × 300 mm × 44 mm (17.32" × 11.81" × 1.73") (L × W × H)
  • Pakuotės dydisPacking box: 527 mm × 412 mm × 110 mm (20.75" × 16.22" × 4.33") (L × W × H), Protective box: 584 mm × 549 mm × 446 mm (22.99" × 21.61" × 17.56") (L × W × H)
  • Jungiklio maitinimo įtampa53V
  • Perdavimo našumasCAT5E/CAT6 Max. DC resistance < 10 Ω/100 m
  • IEEE802.3bt 90W apkrovos talpa100m: 71.3W @ 100 Mbps, 150m: 62W @ 10 Mbps, 200m: 51W @ 10 Mbps, 250m: 40W @ 10 Mbps
  • Hi-PoE 60W apkrovos talpa100m: 53W @ 100 Mbps, 150m: 50W @ 10 Mbps, 200m: 47W @ 10 Mbps, 250m: 37W @ 10 Mbps
  • IEEE802.3at 30W apkrovos talpa100m: 25.5W @ 100 Mbps, 150m: 25.5W @ 10 Mbps, 200m: 25.5W @ 10 Mbps, 250m: 25.5W @ 10 Mbps