8 prievadų komutatorius Dahua DH-LR2110-8ET-120
search
Prekės Kodas: DAHDHLR21108ET20
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Bendra
  • Modelio versijaDH-LR2110-8ET-120
  • Ethernet prievadai1× 1000 Base-X, 1× 10/100/1000 Base-T, 8× 10/100 Base-T (PoE power supply)
  • PoE energijos sąnaudosPort 1, 5 ≤ 60W; Port 2, 3, 4, 6, 7, 8 ≤ 30W; Total ≤ 120W
  • PoE protokolasIEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
  • Komutavimo pajėgumas8.8 Gbps
  • Paketų persiuntimo greitis4.17 Mpps
  • Paketų buferio atmintis2.75 Mb
  • MAC lentelės dydis8K
  • Srauto valdymasEnabled by default
  • Darbinė drėgmė10% ~ 90%
  • Maitinimo įėjimasDC 48~57V power adapter
  • Apsauga nuo žaiboCommon Mode: 4KV, Differential Mode: 2KV
  • Darbinė temperatūra-30°C ~ 65°C
  • Matmenys150 × 100 × 42 mm