8 prievadų komutatorius Ubiquiti UISP ES-8-150W-EU
search
Prekės Kodas: SWITCHES8150WEU
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Ketvirtadienį, Gegužės 21 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Pagrindinis
  • Dydis204 x 43 x 235 mm (8 x 1.7 x 9.3")
  • Weight1.7 kg (3.8 lb)
  • Valdymo sąsaja(1) RJ45 serial port, Ethernet In/Out-Band
  • Tinklo sąsaja(8) GbE RJ45 ports, (2) 1G SFP ports
  • PoE sąsaja(8) PoE/PoE+ 2-pair (Pins 1, 2+; 3, 6-), (8) 24V/0.7A passive PoE 2-pair (Pins 4, 5+; 7, 8-)
  • Bendra neblokuojama pralaidumo10 Gbps
  • Perjungimo ir persiuntimo pajėgumas20 Gbps
  • Persiuntimo greitis14.88 Mpps
  • Maitinimo metodas100-240V AC, universal input, 50/60 Hz, AC/DC integrated PSU, 42–56V DC terminal block, external input (Self-correcting polarity protection)
  • MaitinimasAC/DC, internal, 150W DC
  • Maksimalus energijos suvartojimas20W (Excludes PoE output)
  • Total PoE available150W
  • Maksimali PoE galia per prievadą pagal PSEPoE+: 34.2W, Passive PoE: 17W
  • Įtampos diapazonas PoE režimePoE+: 50–57V, Passive PoE: 20–27V
  • ES/EMP apsaugaAir/contact: ± 24kV
  • LEDSystem: status, Ethernet ports: PoE, link/speed/activity, SFP ports: link/speed/activity
  • MygtukasFactory reset
  • Smūgis ir vibracijaETSI300-019-1.4 Standard
  • Darbinė aplinkos temperatūraInternal AC/DC at 150W: -25 to 45° C (-13 to 113° F), Internal AC/DC at 100W: -25 to 55° C (-13 to 131° F), External DC: -25 to 60° C (-13 to 140° F)
  • Aplinkos drėgmė5 to 95% noncondensing