Hikvision kronšteinas DS-1473ZJ-155 (juodas)
search
Prekės Kodas: KRDS1473ZJ-155B
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Medžiaga: Aliuminis
  • Spalva: Balta
  • Svoris: 650 g (1.4 lb.)
  • Išmatavimai: Ø 155 mm × 183.5 mm × 240 mm