Stulpinis laikiklis Hikvision DS-1275ZJ-BJH
search
Prekės Kodas: KRDS1275ZJBJH
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Ketvirtadienį, Gegužės 21 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
SpalvaBalta
MedžiagaCinkuoto plieno lakštai ir plienas (sus304)
Matmenys250 mm × 127 mm × 46mm
Svoris1600 g
MontavimasAnt stulpo 600mm