PoE adapteris WIS-POE24G
search
  • PoE adapteris WIS-POE24G
PoE adapteris WIS-POE24G
Prekės Kodas: TVIPPOEWIS24G
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Duomenys: 1x 10/100/1000 Base-T Ethernet
  • Maitinimas: 1x10/100/1000 Base-T Ethernet
  • Išmatavimai: 90*45*35mm
  • Svoris: 0.1Ckg
  • ESD apsauga: 6 ~ 15kV
  • Veikimo temperatūra: -10 ~ 60°C
  • Laikymo temperatūra: -20 ~85°C
  • Santykinis oro drėgnumas: 10%~95% non-condensing
  • Pin aprašymas: 45/78 for power,12/36 for data
  • Įvestis: AC 110 ~ 240V
  • Išvestis: 22 ~ 28VDC,0.75A
  • Maks. išvesties galingumas: 24W