UTEPO PoE adapteris UTP7201GE-PSE60
search
Prekės Kodas: TVIPPOEUTP7201GEPSE60
Įvesties įtampa
AC100V~AC240V
Duomenų įvestis
1×RJ45
PoE išvestis
1×RJ45
PoE maitinimo tipai
End-span/Mid-span
PoE išvestis
DC 54V/60 watts
Maitinimo išsklaidymas
5%
Ryšio jungtis
1×RJ45 Input
Perdavimo dažnis
10/100/1000Mbps
Pardavimo kabeliai
Cat5/5e/6 Cable
Atstumas
100m (Max.)
Maitinimo LED
1 (Red)
PoE LED
1 (Orange)
Darbo temperatūra
-10~55
Santykinis oro drėgnumas
0~90%
Išmatavimai
160mm×64mm×60mm