Adapteris Ubiquiti UniFi POE-24-12W-G EU
Tipas: Adapteris Prekės ženklas: Ubiquiti Modelis: POE-24-12W-G EU Įtampa: 24V DC 0.5A LAN jungtis: Taip Įėjimo įtampa: 240V AC 50/60Hz Darbinė temperatūra: 0...40°C Apsauga: Nuo viršįtampių