PoE kartotuvas Wi-tek WI-POE56-60W-I-O
search
Prekės Kodas: TVUWIPOE5660WIO
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Bendra informacija
  • ModelisWI-POE56-60W-I-O
  • Aparatinės įrangos versijaV1
  • Sąsajos1 x 100/1000Mbps Ethernet Port (Data IN), 1 x 100/1000Mbps Hi-PoE Output Port
  • PoE standartasIEEE 802.3af/at/bt (60W)
  • PoE galios biudžetas60W Max
  • PoE maitinimo tipasMid-span and End-span
  • PoE kontaktų paskirstymas1/2(+), 3/6(-) or 4/5(+), 7/8(-)
  • Įėjimo galiaDC 24–56V, 3A Max
  • Energijos suvartojimasIdle: 3W
  • Ventiliatorių kiekisFanless
  • Matmenys150 × 72 × 46 mm
  • Pakuotės matmenys242 × 182 × 84 mm
  • SvorisNet: 0.47kg, Package: 0.86kg
  • InstaliacijaWall-mounted, Desktop
  • Apsauga nuo viršįtampiųIEC 61000-4-5: Common mode 6kV, Differential mode 2kV
  • ESD apsaugaIEC 61000-4-2: Contact discharge 8kV, Air discharge 10kV
  • Darbo sąlygos (temperatūra)-40℃ to 75℃ (-40℉ to 167℉)
  • Darbo sąlygosdrėgmė5%–90% RH, non-condensing
  • Sandėliavimo sąlygos temperatūra-40℃ to 85℃ (-40℉ to 185℉)
  • Sandėliavimo sąlygos drėgmė5%–95% RH, non-condensing