Hikvision PTZ DS-2DE7A220MCG-EB
search
Prekės Kodas: KIPSPDS2DE7A220MCGEB
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Kamera
  • Sensorius1/1.8" Progressive Scan CMOS
  • Maks. rezoliucija1920 × 1080
  • Užrakto greitis1/1 s to 1/30000 s
  • Lėtas užraktasYes
  • Diena & Naktis IR cut filter
  • Priartinimas20 × optical, 16 × digital
  • Lęšis
  • Židinio nuotolis6.7 mm to 134 mm
  • Priartinimo greitisApprox. 7 s
  • FOV
    Horizontal field of view: 53° to 4.9° (wide-tele),
    Vertical field of view: 31.3° to 2.7° (wide-tele),
    Diagonal field of view: 59.6° to 5.6° (wide-tele)
  • DiafragamaMax. F1.2
  • FokusavimasAuto, semi-auto, manual
  • Apšvietimas
  • Papildomo apšvietimo diapazonas
    White light: up to 100 m
    IR: up to 150 m
  • Papildomo apšviešimo tipasHybrid(IR and White Light)
  • PTZ
  • Judėjimo kampas (Pan)360°
  • Judėjimo kampas (Tilt)-15° to 90° (auto flip)
  • Pan greitisPan speed: configurable from 0.1° to 160°/s; preset speed: 240°/s
  • Tilt greitisTilt speed: configurable from 0.1° to 120°/s, preset speed 200°/s
  • Proporcingas PanYes
  • Iš anksto išsaugoti nustatymai300
  • Patruliavimas8 patrols, up to 32 presets for each patrol
  • Išsaugotų rėžimų skenavimas4 pattern scans
  • Išjungimo atmintisYes
  • 3D pozicijaYes
  • PTZ būsenos vaizdavimasYes
  • Išsaugotų nustatymų sustabdymasYes
  • Vaizdas
  • Pagrindinis srautas
    50 Hz: 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720);
    60 Hz: 24 fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720)
  • Antrinis srautas
    50 Hz: 25 fps (704 × 576, 640 × 480, 352 × 288);
    60 Hz: 24 fps (704 × 480, 640 × 480, 352 × 240)
  • Trečias srautas
    50 Hz: 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480, 352 × 288);
    60 Hz: 24 fps (1920 × 1080, 1280 × 960, 1280 × 720, 704 × 480, 640 × 480, 352 × 240)
  • Vaizdo suspaudimas
    Main stream: H.265+/H.265/H.264+/H.264
    Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG
    Third stream: H.265/H.264/MJPEG
  • Vaizdo bitų greitis32 kbps to 16384 kbps
  • H.264 tipasBaseline Profile/Main Profile/High Profile
  • H.265 tipasMain Profile
  • SVCH.264 and H.265 encoding
  • ROI8 fixed regions for each stream
  • Garsas
  • Garso suspaudimasG.711alaw, G.711ulaw, G.722.1, G.726, MP2L2, PCM, AAC-LC
  • Garso atrankos dažnis8 kHz/16 kHz/32 kHz/48 kHz
  • Pašalinių garsų šalinimasYes
  • Internetas
  • Vidinė atmintisNAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR)
  • Tiesioginis vaizdo žiūrėjimasUp to 20 channels
  • User/HostUp to 32 users, 3 user levels: administrator, operator, and user
  • KlientasiVMS-4200, HikCentral Pro, Hik-Connect
  • NaršyklėIE11, Chrome 57+, Firefox 52+, Safari 11+
  • Nuotrauka
  • Diena/Naktis režimasDay, Night, Auto, Schedule
  • Nuotraukų pagražinimasBLC, HLC, 3D DNR
  • WDR120 dB
  • Rūko šalinimasDigital defog
  • Vaizdo stabilizavimasEIS
  • Regioninė ekspozicijaYes
  • Regioninis fokusavimasYes
  • Privatumo kaukė24 programmable polygon privacy masks, mask color or mosaic configurable
  • SNR> 52 dB
  • Sąsaja
  • Interneto sąsaja1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port
  • Saugyklos vietaBuilt-in memory card slot, support microSD/SDHC/SDXC card, up to 256 GB
  • Signalizacija2 inputs, 1 išvestis
  • Garsas1 input (line in), max. input amplitude: 2-2.4 vpp, input impedance: 1 kΩ ± 10%; 1 output (line out), line level, output impedance: 600 Ω
  • PerkrovimasYes
  • Įmontuotas garsiakalbis1 built-in speaker with effective distance reaching max. 30 meters
  • Funkcijos
  • Išmanus sekimasManual tracking, auto-tracking
  • Išmaniosios funkcijos
  • Veido atpažinimas
    Detects up to 5 faces simultaneously.
  • Perimetro apsauga
    Line crossing, intrusion, region entrance, region exiting
    Support alarm triggering by specified target types (human and vehicle)
  • Pagrindinis
  • Sistemos parametrai
    24 VAC, max. 42 W (including max. 12 W for IR and max. 2 W for heater);
    Hi-PoE
  • Darbo sąlygos-30 °C to 65 °C (-22 °F to 149 °F). Humidity 90% or less (non-condensing)
  • Rasos šalinimasYes
  • MedžiagaADC12
  • DydisØ 220 mm × 357.3 mm (Ø8.66" × 14.07")
  • Approx. 5.5 kg (12.13 lb.)
  • Patvirtinimai
  • ApsaugaIP66 (IEC 60529-2013), IK10 (excluding glass window), TVS 6000V lightning protection, surge protection and voltage transient protection