Replės kombinuotos Knipex 03 02 160 (160mm)
search
Prekės Kodas: KNIPEX0302160
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Specifikacijos
  • Article No.03 02 160
  • EAN4003773023203
  • pliersblack atramentized
  • Galvutėpolished
  • Rankenoswith comfort handles
  • Svoris223 g
  • Matmenys160 x 55 x 22 mm
  • StandartasDIN ISO 5746
  • Atitinka REACH reikalavimusdoes not contain SVHC
  • Atitinka RoHS reikalavimusnot applicable
  • Vidutinio kietumo vielos kirpimo talpa (skersmuo)Ø 3.1 mm
  • Kietos vielos kirpimo talpa (skersmuo)Ø 2.0 mm
  • Varinio kabelio, daugiagyslio, kirpimo talpaØ 10.0 mm
  • Varinio kabelio, daugiagyslio, kirpimo talpa16.0 mm²