WiFi tinklo praplėtėjas Cudy M1200 1.0
search
Prekės Kodas: CUDYM1200
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Bendrieji duomenys
  • Modelio versijaM1200 1.0
  • CPU mikroschemų rinkinysMT7628
  • Procesoriaus informacija580 MHz Single-Core, MIPS24KEC
  • Flash/ROM atmintis16 MB (128 Mbit) NOR
  • DDR/RAM atmintis128 MB (1 Gbit) DDR3
  • 5 GHz Wi-Fi Speed867 Mbps
  • 2.4 GHz „Wi-Fi“ greitis300 Mbps
  • 5 GHz Wi-Fi Streams2T2R (2×2 MIMO)
  • 2.4 GHz „Wi-Fi“ srautai2T2R (2×2 MIMO)
  • „Wi-Fi“ antenos4× Internal
  • 5 GHz antenos stiprinimas max3.75 dBi
  • 2.4 GHz antenos stiprinimas max2.35 dBi
  • Spindulio formavimasTrue
  • 10/100 Mbps RJ45 jungtys2
  • Eterneto pastabosPort 1 as default WAN port, both as LAN ports on Mesh satellite units
  • LED indikatoriaiSystem
  • Fiziniai mygtukaiWPS Button, Reset Button
  • Maitinimo įvestisDC Jack
  • Maitinimo būdaiDC
  • DC12V 1A
  • Maitinimo adapterisInput: 100 ~ 240 V, 50/60 Hz AC; Output: 12V 1A DC
  • Darbo aplinkaOperating Temperature: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~104 ℉); Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
  • SertifikataiFCC, CE
  • MontavimasDesktop
  • MatmenysΦ110×154.5 mm (Φ4.33×6.08 inches)