ROGER MCT12E-IOBK
search
  • ROGER MCT12E-IOBK
ROGER MCT12E-IOBK
Prekės Kodas: PSKMCT12E-IOBK
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
SavybėsMCT12MMCT12M-IOMCT12M-DIOMCT12EMCT12 E-IO
Autentifikavimas
Card and/or PIN
Card and/or PIN
Kortelės
13.56 MHz MIFARE
Ultralight, Classic
13.56 MHz MIFARE
Ultralight, Classic
13.56 MHz MIFARE
Plus, DESFire
EM 125 kHz
EM 125 kHz
Kortelės rodmenys
CSN, MSN,
SSN
CSN, MSN,
SSN
CSN
CSN
Įprastas ir ilgas kortelės nuskaitymas
Išorinių PRT skaitytuvų palaikymas
Ryšio sąsaja
RS485
RS485
RACS CLK/DTA
RACS CLK/ DTA
Įvestys
3
Parametrų įvestys
Dvigubos laidų sistemos įvesties parinkimas
Tranzisto- rinės išvestys
2
Rėlinės išvestys
1
Funkcijų mygtukai
2
Tamperio kontaktas
Lauko aplinka
12VDC maitinimas