Hikvision pirštų atspaudų skaitytuvas DS-K1201AMF
search
Prekės Kodas: PSSDSK1201AMF
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
Procesorius 32 bit high-performance processor
Piršto atspaudų skaitymo modulis Optical Fingerprint Module
Talpinamų piršto atspaudų kiekis 5000
Skaitymo rėžimas Built-in EM/Mifare reading module
Sujungimo rėžimas RS-485
Perdavimo greitis 19200bps-N-8-1
Klaidingas patvirtinimas (FAR) ≤ 0.001%
Klaidingas atmetimas (FRR) ≤ 0.01%
Compariso 1:1/1:N
Lyginimo laikas 1:1 ≤ 1 s; 1:3000 ≤ 1.5 s
LED indikatorius Power/communication
Įspėjimas Buzzer
Įspėjamasis signalas Tamper alarm × 1
Indukcijos nuotolis 30 mm to 100 mm
Energijos šaltinis 12 VDC ± 10%
Darbinė temperatūra -40 °C to 70 °C (-40 °F to 158 °F)
Darbinis atsparumas drėgmei 10% to 90% (No condensing)
Matmenys 62 mm × 132 mm × 44 mm (2.44" × 5.20" × 1.73")