ROGER PR402DR-12V-BRD
search
  • ROGER PR402DR-12V-BRD
ROGER PR402DR-12V-BRD
Prekės Kodas: PSKPR402DR12VBRD
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
Maitinimas
12VDC
Srovės suvartojimas
(vidurkis)
100mA
Rezervinė baterija
13.8V/7Ah, charging current app. 300mA
Aplinkos klasė
Class I, indoor general conditions,
temperature: +5°C - +40°C, relative
humidity: 10 to 95% (no condensation)
Išmatavimai
85 X 124 X 73 mm