Maršrutizatorius 5 prievadų Cudy WR1200 2.0
search
Prekės Kodas: CUDYWR1200
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Bendra informacija
  • Modelio versijaWR1200 2.0
  • CPU mikroschemų rinkinysMT7628
  • Procesoriaus informacija580 MHz Single-Core, MIPS24KEC
  • Flash/ROM atmintis8 MB (64 Mbit) NOR
  • DDR/RAM atmintis64 MB (512 Mbit) DDR2
  • 5 GHz Wi-Fi Speed867 Mbps
  • 2.4 GHz „Wi-Fi“ greitis300 Mbps
  • 5 GHz Wi-Fi Streams2T2R (2×2 MIMO)
  • 2.4 GHz „Wi-Fi“ srautai2T2R (2×2 MIMO)
  • „Wi-Fi“ antenos4× Fixed
  • Spindulio formavimasTrue
  • Sienų pralaidumasTwo wooden walls <10 cm (4"), One concrete wall <20 cm (7")
  • 10/100 Mbps RJ45 jungtys5
  • Eterneto pastabos1× WAN port, the rest are LAN ports
  • LED indikatoriaiPower, Internet, Speed/Link/ACT of Ethernet Port, Wi-Fi
  • Fiziniai mygtukaiWPS Button, Reset Button
  • Maitinimo įvestisDC Jack
  • Maitinimo būdaiDC
  • Nuolatinės srovės įvestis12V 1A
  • Maitinimo adapterisInput: 100 ~ 240 V, 50/60 Hz AC, Output: 12V 1A DC
  • Darbo temperatūra0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~104 ℉)
  • Sandėliavimo temperatūra-40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~158 ℉)
  • Darbo drėgmė10% ~ 90% non-condensing
  • Sandėliavimo drėgmė5% ~ 95% non-condensing
  • SertifikataiFCC, CE
  • MontavimasDesktop, Wall-mount
  • Išmatavimai220 × 135 × 30 mm (8.66 × 5.31 × 1.18 in)