East EA2200 UPS (rack, LCD, 2000VA/1200W)
search
Prekės Kodas: UPS2000EA2200RACK
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Ketvirtadienį, Gegužės 21 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Pagrindinis
  • Talpa2000 VA / 1200 W
  • Įvesties įtampa100 / 110 / 120 V: 80 ~ 150 Vac; 220 / 230 / 240 V: 162 ~ 295 Vac (145 ~ 295 Vac optional)
  • Įvesties dažnis50 / 60 Hz ± 10% (auto-sensing)
  • Išvesties įtampa100 V / 110 V / 120 Vac ± 10% or 220 V / 230 V / 240 Vac ± 10%
  • Dažnis50 / 60 Hz ± 1% (auto-sense)
  • Bangų formaMains mode: pure sine wave ; Battery mode: simulated sine wave
  • Perdavimo laikas2 ~ 7 ms (typical), 10 ms (max.)
  • DC įtampa12 V
  • Baterija12 V / 9.0 Ah × 2
  • Krovimo laikas6 ~ 8 h
  • ApsaugaShort circuit - battery overcharge – overdischarge – overload - surge
  • USBSupports Windows® 98 / 2000 / 2003 / XP / Vista / 2008 / 7 / 8 / 10
  • Atparumas drėgmei20 ~ 90% RH @ 0 ~ 40℃ (non-condensing)
  • Triukšmo lygis≤ 45 dB (1 m)
  • Svoris14.9 / 15.4
  • Matmenys308 × 438 × 132mm
  • Pakuotės matmenys395 × 525 × 225mm