East EA903PS UPS (tower, LCD, 3000VA/2700W)
search
Prekės Kodas: UPS3000EA903PS
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Įvestis
  • Talpa3 KVA / 2700 W
  • Nominali įtampa208 V/ 220 V/ 230 V / 240 Vac
  • Nominalus dažnis40 ~ 70 Hz
  • Galios koeficientas ≥ 0.99
  • THDI≤ 5%
  • Apėjimo įtampos diapazonas-25% - +15% (settable)
  • Išvestis
  • Įtampa208 V / 220 V / 230 V / 240 Vac (settable via LCD)
  • Įtampos reguliavimas± 1%
  • DažnisFrequency45 - 55 Hz or 55 - 65 Hz (synchronized range); 50 / 60 Hz ± 0.1 Hz (battery mode)
  • Bangos formaSinusoidal
  • Crest factor3:1
  • THDV-5 2% (linear load); -5 5% (non-linear load)
  • Perkėlimo laikasMains mode to battery mode: 0 ms Inverter mode to bypass mode: 4 ms (typical)
  • Efektyvumas
  • Mains mode92%
  • Battery mode87%
  • ECO mode97%
  • Baterija
  • DC įtampa72V
  • Įmontuota standartinio modelio baterija6 x 9 Ah
  • Įkrovimo laikas1 A
  • Sąsajos
  • RS232 / RS485 / USB / dry contactsSupports Windows® 98/2000/2003/XP/Vista/2008/7/8/10
  • SNMP (optional)Power management from SNMP manager and web browser
  • Kita
  • Darbo sąlygos0 - 40°C, 0 - 90% (non-condensing)