East EA2120 UPS (tower, LCD, 1200VA/720W)
search
Prekės Kodas: UPS1200EA2120LCD
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Pagrindinis
  • Talpa1200 VA/720 W
  • Įvesties įtampa100 V / 110 V / 120 V: 80 ~ 150 Vac; 220 V / 230 V / 240 V: 162 ~ 295 Vac (220 V: 145 ~ 295 Vac optional)
  • Įvesties dažnis50 / 60 Hz ± 10% (auto-sensing)
  • Išvesties įtampa100 / 110 / 120 Vac ± 10% or 220 / 230 / 240 Vac ± 10%
  • Dažnis50 / 60 Hz ± 1% (auto-sense)
  • Bangų formaMains mode: pure sine wave ; Battery mode: simulated sine wave
  • Perdavimo laikas2 ~ 7 ms (typical), 10 ms (max.)
  • DC įtampa24 V
  • Baterija12 V / 7.0 Ah × 2
  • Krovimo laikas6 ~ 8 h
  • ApsaugaShort circuit - battery overcharge – overdischarge – overload - surge
  • USBSupport Windows® 98 / 2000 / 2003 / XP / Vista / 2008 / Windows®7 / 8 / 10
  • Atparumas drėgmei20 ~ 90% RH @ 0 ~ 40℃ (non-condensing)
  • Triukšmo lygis≤ 45 dB (1 m)
  • Svoris8.6 / 9.0
  • Matmenys140 x 345 x 170mm
  • Pakuotės matmenys139 × 335 × 210mm