East EA903PSRT UPS (rack, LCD, 3000VA/2700W, EPO versija)
search
Prekės Kodas: UPS3000EA903PSRTEPO
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Trečiadienį, Gegužės 20 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • Pagrindinis
  • Talpa3000 VA / 2700 W
  • Įvesties įtampa110 ~ 176 Vac (linear derating between 50% and 100% load ); 176 ~ 280 Vac (no derating); 280 ~ 300 Vac (derating 50%)
  • Įvesties dažnis40 ~ 70 Hz (auto-sensing)
  • Išvesties įtampa208 / 220 / 230 / 240 Vac (settable via LCD)
  • Dažnis45 ~ 55 Hz or 55 ~ 65 Hz (synchronized range); 50 / 60 Hz ± 0.1 Hz (battery mode)
  • Bangų formaMains mode: pure sine wave ; Battery mode: simulated sine wave
  • Perdavimo laikas2 ~ 7 ms (typical), 10 ms (max.)
  • Baterija6×9 Ah
  • Atparumas drėgmei0 ~ 95% (non-condensing)
  • Triukšmo lygis≤ 50 dB (1 m)
  • Svoris32 / 34
  • Matmenys191 × 464 × 335mm
  • Pakuotės matmenys320 × 573 × 472mm