East EA630 UPS (tower, LCD, 3000VA/2400 W)
search
Prekės Kodas: UPSEA630RT2400W
Kiekis
  LP Express paštomatai
Gauk į paštomatą. Pristatysime Ketvirtadienį, Gegužės 21 d.
  DPD paštomatai
  Omniva paštomatai
  Venipak paštomatai
  Dėmesio! Pateikti pristatymo laikai yra preliminarūs ir gali kisti.
Galutinė pristatymo data bus nustatyta po užsakymo patvirtinimo.
  • DC įvestis
  • Talpa3000 VA / 2400 W
  • Įtampa48V
  • AC įvestis
  • AC įvesties diapazonas (bypass mode)0 - 121/ 132/ 138/ 144 Vac for 100/ 110/ 115 / 120 Vac ± 10 Vac 0 - 242 / 264 / 276 / 288 Vac for 200/ 220/ 230/ 240 Vac ± 10 Vac
  • AC įvesties diapazonas (mains mode)100 V: 70 - 130 Vac 110 V: 80 - 140 Vac 115 V: 85 - 145 Vac 120 V: 90 - 150 Vac 200 V: 145 - 260 Vac 220 V: 165 - 280 Vac 230 V: 175 - 290 Vac 240 V: 185 - 300 Vac
  • Frequency įvesties diapazonas50 / 60 Hz (auto-sensing), 50 / 60 Hz ± 5% - 15%
    • Išvestis
    • Inverterio išvesties diapazonas110V / 120 Vac: 220V / 240 Vac
    • AC išvesties diapazonas (bypass mode)0 - 121/132/138/144 Vac for 100/110/115 /120 Vac ± 10 Vac 0 - 242 / 264 / 276 / 288 Vac for 200 / 220 / 230 V / 240 Vac ± 10 Vac
    • AC išvesties diapazonas (mains mode)100V:90 - 110 Vac 110V: 99 - 121 Vac 115 V: 103 - 126 Vac 120 V: 108 - 132 Vac 200 V: 166 - 226 Vac 220 V: 188 - 245 Vac 230 V: 199 - 254 Vac 240 V: 210 - 264 Vac
    • Išvesties dažnis50 / 60 Hz ± 0.3 Hz (settable)
    • Bangos ilgisPure sine wave
    • Inverterio efektyvumasMax. 85%
    • Energijos taupymo režimasSettable (< 3% load) , enter in 80 s
    • Išjungimas be apkrovosSettable (< 3% load), shut down in 80 s
    • Perkėlimo laikas10ms
    • THDV (resistive load)5%
    • Perkrova (mains mode)110% for 120 s, 125% for 60 s, 150% for 10 s (transfer to bypass mode)
    • Perkrova (inverter mode)110% for 60 s, 125% for 10 s, 150% for 5 s (shut down directly
    • Baterija
    • Įmontuota standartinio modelio baterija12 V/9 Ahx 4
    • Įkrovimo įtampaLong time model (H): 10 A (default); < 10 A, set step 1 A; _- 10 A, set step 5 A
    • Įkrovimo srovės stiprisSingle battery 14.1 Vdc (default), 13.6 - 15 Vdc adjustable
    • Žemos įtampos įsėjamasis taškasSingle battery 13.5 Vdc (default), 13.2 - 14.6 Vdc adjustable
    • Žemos įtampos išjungimo taškasSingle battery 10.2 Vdc (default), 9.6 - 11.5 Vdc adjustable
    • Kita
    • Darbo sąlygos5°C - 40°C